Sluiten
Header image

Het belang van BHV

27 juni 2019


De Politie, PostNL en ProRetail zijn de nieuwe partners voor de Stichting Dag van de Bedrijfshulpverlening (BHV). De organisaties hebben getekend voor een 3-jarig partnerschap met de stichting. Nu is het aan het bedrijfsleven en de overheidsinstanties om het initiatief nog breder onder de aandacht te brengen. 
 

Dag van de BHV

De Dag van de BHV werd met het voortbestaan bedreigd nadat vorig jaar bleek dat 2019 financieel niet haalbaar was. Met de nieuwe partners heeft de stichting de benodigde hulp gekregen. Erik Akerboom, korpschef van de Nederlandse Politie en ambassadeur voor de stichting: "Iedereen beseft hoe belangrijk het is tijd en energie te besteden aan een veilige (werk)omgeving. Daarbij moeten wij aandacht hebben voor de rol en functie die BHV'ers hierin hebben."
 

BHV'er op de werkvloer

Organisaties vragen op maandag 4 november aandacht voor de inzet van BHV-collega's. Er wordt gratis promotiemateriaal ter beschikking gesteld om hierbij te helpen. In Nederland zijn er zo'n 500.000 bedrijfshulpverleners, voor wie op deze dag besef, waardering en support wordt gevraagd. Ook bij HB Bewaking nemen we bedrijfshulpverlening zeer serieus. Al onze surveillanten en beveiligers zijn in het bezit van een BHV diploma, zodat zij ook voor u vakkundig en snel eerste hulp kunnen verlenen.
 

Nieuwsberichten automatisch eens per maand ontvangen? Schrijf u in voor de nieuwsbrief van HB bewaking onderaan deze pagina.